Worth Fighting For

2012-05-07
2012-05-07
Alpine Woods Shifters

Alpine Woods Shifters cz 4
"Jako lider stada lisów, Cody przywykł do bycia opiekuńczym. Ale kiedy jego najlepsza przyjaciółka, Misty, zostaje zaatakowana, jego panika nie ma nic wspólnego z jego obowiązkami. Nagle zaczyna dostrzegać Misty jako kobietę zamiast dziewczynę, z którą dorastał. Ale rozwijając te uczucia może ryzykować ich przyjaźnią, czego nie
chciałby zrobić.
Misty próbowała wszystkiego, ale bez sukcesu, żeby przekonać Cody’ego, że ona nie jest “jednym z chłopaków”.
Jednak teraz gdy on patrzy na nią jak zawsze marzyła, on odsuwa się za każdym razem gdy ona się zbliża.
Niebezpieczeństwo czyha w oddali, czekając na atak. Ktoś spiskuje przeciw lisom, naraża ich na niebezpieczeństwo - zwłaszcza Misty. Czy Cody pokona swój strach na czas żeby uratować kobietę, którą kocha?"

Cody'ego poznaliśmy już w pierwszej części, gdy Samantha zawędrowała na Jego tereny. Wiemy też, że Pierwszy stada lisów był bardzo zainteresowany małym polarnym lisem i wiedziała o tym też Misty, jego przyjaciółka i kobieta, która od lat się w nim kochała. Jednak Cody, wiele lat temu, umieścił Misty w sferze przyjacielskiej i nie planował tego zmieniać.
Ciężko mi się czytało tę część, zważywszy na to, co przeżywała Misty z tytułu nieodwzajemnionej miłości. Nie do końca mogę zrozumieć jak ktoś, kto pragnie i czeka na partnera, go nie rozpoznaje i poddaje w wątpliwość swoje odczucia.
Zdecydowanie ta część podobała mi się mniej niż poprzedniczki ale i tak uważam, że warta przeczytania, gdyż dzięki niej dowiadujemy się o kim będzie kolejny tom serii.

Alpine Woods Shifters cz 4
chciałby...

Przyjemne i szybkie, paranormalne poczytadło. Mamy i romans, i zmiennych, i zbrodnię, zemstę oraz mnóstwo innych emocji, czasem bardzo skrajnych. Miałam ochotę ostro potrząść bohaterami za ich działania, ale cóż -wiadomo od początku, jakie będzie zakończenie. Mimo to spełniła swoje zadanie - zrelaksowała :)

byli najlepszymi przyjaciółmi od zawsze. na początku to ona się w nim zakochała, a on tego nie zauważał, później gdy ona pogodziła się z myślą, że nic z tego nie będzie on jako przywódca stada zaczął żywić do niej pragnienie, którego nigdy nie odczuwał. to tego wątek zagrożenia jej życia przyśpiesza wszytko.

• Paranormal Romance
  • Ale jeszcze nie ma tłumaczeń... ;(