Covert Desires

2012-12-05
2012-12-05
Alpine Woods Shifters wilkołaki magia paranormal romance

Alpine woods cz 5
"Czy pożądanie wystarczy kiedy ich sekrety zostaną ujawnione?
Ciągle zbierając się po traumatycznym zadaniu, Amber jest świadoma mężczyzny, który pojawia się u jej drzwi z talerzem ciasteczek i powitalnym uśmiechem. Instynkt ostrzega ją, że nie jest on tym, na kogo wygląda. Ale w sumie, ona też nie. Skoro już została wysłana, żeby odkryć sekrety miasta i jego mieszkańców, równie dobrze może przyjąć jego zaproszenie na kolację.
Ale kiedy atmosfera między nimi się rozgrzewa, czy pozostanie lojalna swojej pracy, czy też może mężczyźnie, który próbuje zdobyć jej serce?
Danny wie, że Amber jest agentką FBI. Wybrany przez brata i radę zmiennych do roli osoby, która będzie trzymała ją z daleka od ich sekretów, stwierdza, że uwodzenie może być doskonałym sposobem na to, aby mieć ją na oku i upewnić się, że nie dowie się o jego sforze ani o ich społeczeństwie.
Nie liczył na niesamowite przyciąganie od pierwszego spojrzenia.
Jego wilk wie, że Amber jest jego partnerką i zrobi wszystko, aby była szczęśliwa i bezpieczna. Ale jak może pokazać jej kim jest i wszystko jej wyjawić nie tracąc jej na zawsze?"

Alpine woods cz 5
"Czy pożądanie wystarczy kiedy ich sekrety zostaną ujawnione?

Słabiutki romans paranormalny. Nic dodać, nic ująć. Strata czasu.

Słabiutki romans paranormalny. Nic dodać, nic ująć. Strata czasu.

• Paranormal Romance
  • Ale jeszcze nie ma tłumaczeń... ;(