Zasady Sandlera. 49 ponadczasowaych zasad... i jak je stosować.

Wydawnictwo: Montownia Projektów
sandler
poradniki
LordRuthven

49 zasad, które zmienią twój sposób myślenia. Poczuj to... i odnieś sukces w sprzedaży! Z tej książki dowiesz się: - jak zachować się w każdej sytuacji sprzedażowej, tak aby za każdym razem uzyskać zamówienie albo wycofać się z procesu sprzedaży - jak przejąć kontrolę nad procesem sprzedaży, kierując zachowaniem prospekta - dlaczego prospekci kłamią i jakie pytania pozwolą ci odkryć prawdę - kiedy nie należy zbierać informacji ani przygotowywać oferty, chociaż prospekt o to prosi - dlaczego ochocze wyświadczanie przysług prospektowi działa na niekorzyść waszej relacji.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/zasady-sandlera/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/zasady-sandlera/

Yooki | 2015-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 29 września 2015

Przegadana.Zasad jest 49 ale tak naprawdę można by je skrócić o połowę.

Dla mnie za mało praktyczna, zbyt ogólna i część zasad uważam za bardzo ryzykowne. Chociażby "daj ludziom prawo do mówienia nie" - w niektórych rodzajach sprzedaży (np u mnie) ta zasada kompletnie nie ma zastosowania, a może wręcz rozłożyć proces.

Rozumiem zamysł autora ale okazuje się, że jego zasady nie są uniwersalne.Trzeba wiedzieć, z których korzystać a z których nie.

Bez wątpienia plusem książki jest fakt, że traktuje o całym procesie sprzedażowym i można w niej znaleźć przydatne uwagi(min "żadnego czytania w myślach"). Ponadto napisana jest lekkim językiem, a wydanie jest przejrzyste.

+ Ładna, przyjemnie się czyta, obejmuje wszystkie etapy sprzedaży, zawiera przykłady i krótkie ćwiczenia

- Przegadana, zasady nie są uniwersalne dla każdego rodzaju/kalibru sprzedaży B2B, zbyt mało ćwiczeń praktycznych zbyt dużo metafor

Warto przeczytać "jak to się robi" ale użyteczność zasad Sandlera jest, moim...

potulna | 2015-12-26

Jedna z lepszych książek o sprzedaży jaka czytałam. Sposób sprzedaży opisany w książce przeciwieństwem do tradycyjnych technik sprzedaży. Jednak na pewno będę jego wykorzystywać, ponieważ dzięki temu mogę zyskać większą efektywność i minimalizacje klientów którzy się zastanowią.

Tomasz | 2016-06-20

Nie wszystkie zasady są do wykorzystania u nas w Polsce, ale ciekawe metafory i trafność opisów przyda się na pewno w pracy na etacie, albo w prowadzeniu własnego biznesu.

Szymon Mrugała | 2016-08-16
Przeczytana: sierpień 2016