Nie przegapić miłości

Seria: Kto na ławce wyciął serce...
Wydawnictwo: Baobab
Love Changes Everything
alimaczek

Jack Chandler jest chłopakiem, o jakim marzą wszystkie dziewczyny. Gerolyn "Gigi" Pelka spędziła rok szkolny w Paryżu. Przyjaźni się z bratem Jacka, Ethanem. O Jacku marzy już od dawna. Teraz po powrocie do domu, postanawia urzeczywistnić swoje marzenia. Ethan uważa, że pomysł jest okropny. Nie ma dobrego zdania o swoim starszym bracie. Wie, że Gigi zasługuje na kogoś lepszego. Czuje też , że mu na niej zależy. Czy Ethan ma jakiekolwiek szanse?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Margaret | 2017-07-05

Pamiętam jak bardzo spodobała mi się ta książka. Byłam chyba w podstawówce albo gimnazjum i uwielbiałam tego typu historię :) Polecam :)

Magda ksiazkowo01 | 2015-07-30

Książka, którą czytałam w młodzieńczych latach z wypiekami na twarzy. Historia nastoletniej miłości, do której chętnie wracam. Polecam

Katherina87 | 2012-11-22

Książka dla dzieci i młodzieży z serii Kto na ławce wyciął serce?. Opisuje historię młodzieńczej miłości. Gerolyn Gigi Pelka spędziła rok szkolny w Paryżu. Przyjażni się z bratem najprzystojniejszego chłopaka w szkole Jacka, Ethanem. O Jacku marzy od dawna. Teraz po powrocie do domu postanawia urzeczywistnić swoje marzenia. Ethan uważa, że pomysł jest okropny. Nie ma dobrego zdania o swoim bracie. Wie, że Gigi zasługuje na kogoś lepszego. Czuje też, że mu na niej zależy. Czy Ethan ma jakiekolwiek szanse?