Miłość zmienia wszystko

Tłumaczenie: Donata Minorowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Love Story". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Videograf II
Love Changes Everything
83-7183-008-4
SuchOther

Gerolyn "Gigi" Pelka spędziła ostatni rok w Paryżu, pisząc listy do swojej najlepszej przyjaciółki, Becky i... umierając z tęsknoty do fantastycznego chłopaka, Jacka Chandlera. Jack to typ faceta, o którym śnią wszystkie dziewczyny. A Gigi marzyła o nim przez całe życie. Teraz wróciła do domu i jest zdecydowana zmusić Jacka, żeby wreszcie zwrócił na nią uwagę. Lecz jego młodszy brat Ethan...

Teraz wróciła do domu i jest zdecydowana zmusić Jacka, żeby wreszcie zwrócił na nią uwagę. Lecz jego młodszy brat Ethan sądzi, że to fatalny pomysł. Jack ma opinię podrywacza... a Gigi zasługuje na kogoś lepszego. Ethan wie, z kim może być szczęśliwa. Z n i m. Czy Gigi da mu szansę?

JaneS | 2013-08-30
Przeczytana: 2013 rok

Fajna książeczka na jeden wieczór, ale nic więcej. Ma ogromny minus, jak dla mnie zabójczy- jest przewidywalna. Już od samego początku wiedziałam jak się zakończy i się nie myliłam. Sprawdziło się wszystko w 100 % jak założyłam.

Leania112 | 2014-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2014

Dobra,ale przewidywalna. Wszystko już od razu wiadomo.

Guzik | 2016-08-30
Na półkach: 2016, Przeczytane