Analiza matematyczna 1, Definicje, twierdzenia, wzory

Bacha85

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Marrriaaa | 2014-12-25
Przeczytana: 15 lutego 2015

cała teoria krok po kroku :)

Nephasis | 2012-12-03

Zarówno książka jak i Pan Skoczylas bardzo przystępni i do ogarnięcia. Polecam :)

Marcin | 2012-07-22
Przeczytana: 22 stycznia 2012

Raczej bardziej przypadł mi do gustu duet Krysicki, Włodarski, niż Gewert i Skoczylas. Za dużo tu niepotrzebnego aparatu teoretycznego. Umiejętności związane z analizą raczej łatwiej się przyjmuje (przynajmniej mi) rozwiązując zadania o wzrastającym poziomie, podpierając się aparatem teoretycznym, niż studiując setki twierdzeń, dowodów, lematów i wzorów bez przykładów zastosowania. Mimo wszystko chyba najlepiej porównać dwa komplety i wybrać bardziej pasujący. Ja pozostaję przy Krysickim, Włodarskim :)

Piotrek | 2012-06-01
Przeczytana: grudzień 2006

Ta 4 tomowa seria (2x wykłady, 2x ćwiczenia), jest chyba najlepszą pomocą przy zrozumieniu trudnej analizy matematycznej. Moim zdaniem lepsza od dwutomowej serii Krysickiego i Włodarskiego. Między innym dlatego, że zwiera więcej przykładów i ćwiczeń "krok po kroku". Warto zainwestować we własne egzemplarze i przygotowywać się do egzaminów.