Derwisz

Der Derwisch
83-85844-00-7
przygodowa
Bacha85

Po raz pierwszy przetłumaczona i wydana w języku polskim książka ta jest dobrym, jak zwykle u Maya, przykładem literatury przygodowej. Pełna napięcia i dramatycznych zwrotów akcja toczy się na Bliskim Wschodzie by następnie przenieść się na Dziki Zachód gdzie spotykamy się z postaciami znanymi nam już z innych powieści tego autora, takich jak "Winetou", czy "Skarb w srebrnym jeziorze". Derwisz jest pierwszą częścią trylogii rozgrywającej się na trzech kontynentach. Następne części: " Dolina śmierci" oraz "Kozak i łowca soboli" ukażą się niebawem nakładem naszego wydawnictwa.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kachna Jadach | 2017-09-20

Klasyka dla młodzieży. Polecam :)

Paweł Majcher | 2017-06-14
wnoto | 2017-05-15