Most śmierci

Tłumaczenie: Barbara Tarnas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice pustyni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krak-Buch
Am Jenseits
83-85844-01-5
davinczi

Akcja dzieje się na Bliskim Wschodzie, Kara Ben Nemzi w towarzystwie swojego przyjaciela Halefa i jego wojowników odbywa niezwykłą przygodę, pełną wędrówek przez pustynię do Mekki

davinczi | 2010-02-05

Całkiem fajna książka opisująca losy bohaterów tym razem na Bliskim Wschodzie, ja jednak wolę chyba te opisujące prerię w USA :)

Sarahov | 2011-03-26
Na półkach: Przeczytane, Własność
Przeczytana: 2005 rok

Książka trochę z pogranicza filozofii, trochę z gadulstwa osoby, która chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Pozostawiła we mnie wrażenie melancholii i tęsknoty.
Przemawia do mnie o wiele bardziej niż seria wcześniejsza, opowiadająca o przygodach w USA.

ticket | 2012-04-17

A mnie bardziej podobały się te z wielkich amerykańskich równin. Nawracanie się muzułmanów i te wszystkie gadki o bogu z punktu widzenia chrześcijanina to lekka przesada, która w ogóle nie pasuje do realiów codzienności arabskiej.

plast | 2016-08-28
Przeczytana: 1993 rok