Tajemnica kempingu

Tłumaczenie: Barbara Gawryluk
Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 18)
Wydawnictwo: Zakamarki
Campingmysteriet

Lasse, Maja i Miranda, korzystając z ostatnich dni wakacji, rozbijają namiot na kempingu nad jeziorem. Panuje tu przyjemna, leniwa atmosfera. Wkrótce jednak spokój zostaje zburzony serią drobnych kradzieży i coraz to bardziej tajemniczym zachowaniem pozostałych mieszkańców kempingu. Gdy w końcu znika cały połów raków, Lasse i Maja rozumieją, że dla nich wakacje się skończyły.

źródło opisu: Zakamarki, 2012

źródło okładki: Zakamarki, 2012

Agnia | 2014-11-04
Przeczytana: 03 listopada 2014

Kolejna ciekawa tajemnica dla najmłodszych serdecznie polecam!

Monia | 2014-06-14

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne polecenia, nie ma jednej lepszej.

olaf2009 | 2017-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2017

Kolejna część o małych detektywach, którzy z łatwością rozwiązują zagadki kryminalne. Kluczem do ich sukcesu jest niezwykła spostrzegawczość.

Renula | 2012-12-25
Przeczytana: 2012 rok

Kupiła książkę dla 7 letniej córki. Ciekawsza od dvd w aucie :-). Polecam dla dzieciaków rozpoczynających czytanie.

Filip | 2012-11-16
Przeczytana: 21 listopada 2012