Tajemnica kempingu

Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 18) literatura dziecięca
Campingmysteriet
Barbara Gawryluk
Zakamarki
Campingmysteriet
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 18)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk

10/10

Na półkach: , , , , ,

Historyjka kryminalna w sam raz dla młodych detektywów. 9-latek wkręcił się w czytanie całej serii i połyka tom za tomem.
Dobrze, że nie muszę mu czytać. Treść jest ok, za to obrzydliwość ilustracji - porażająca.
Seria, której nie chce się kupić i trzymać na półce z racji brzydoty.

Książka pełna zagadek. Nigdy nie wiedziałam co się wydarzy na następnej stronie.

"Tajemnica kempingu" to książka krótka i napisana, jak dla mnie trochę za bardzo skrótowo. Jednak może być dobrym wprowadzeniem dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z czytaniem. Oferuję w zasadzie wszystko to co każda książka, czyli: przygodę, emocje i zagadki, tylko że w skróconym wydaniu i mniejszej dawce. Dlatego polecam ją młodszym czytelnikom, ale prawdziwi...

Maja i Lasse, czyli główni bohaterowie cyklu książeczek chodzą do jednej klasy w miasteczku Valleby w Szwecji. Dzieciaki uwielbiają rozwiązywać zagadki jakie stawia na ich drodze życie, prowadzą nawet małe biuro detektywistyczne.

Korzystając z końca wakacji, Maja, Lasse i Miranda z Sylwestrem udają się rowerami na kemping. Zamierzają spędzić nieco czasu pod namiotem, w...

Bez sensu!

Przezabawne i wciągające kryminały dla dzieci. Fajne do nauki czytania. Każde dziecko zachęcą do czytania. ;)

Tajemnica kempingu to książka która wciąga. Gdy czytałam tą książkę czułam się jakbym tam była. Książka ma dużo tajemnic i ciekawych bohaterów. bardzo polecam dalsze części Lassego i Maję.

Kolejna część o małych detektywach, którzy z łatwością rozwiązują zagadki kryminalne. Kluczem do ich sukcesu jest niezwykła spostrzegawczość.

Kolejna ciekawa tajemnica dla najmłodszych serdecznie polecam!

• Z biblioteki
  • 2018
  • Dla dzieci
  • 2013
  • 2014
  • Lasse i Maja

Dodaj cytat z książki Tajemnica kempingu