Zamalo vjenčani

Wydawnictwo: Znanje
THE NEARLY-WEDS
978-953-324-199-9
Agi

Dajem sve od sebe da odam dojam otmjena svjetskog putnika, ali nisam sigurna da mi topolazi za rukom.Kada bolje promislim, vjerojatno me je odmah odalo to što sam u duty freeu entuzijasti č noisprobala previše parfema, zbog č ega se sada oko mene širi oblak mirisa toliko težak da bihnekoga mogla probuditi iz kome.Tako ñ er me je izdala moja pamuč na majica u etno stilu, za koju sam bila uvjerena da izgledakao da sam je kupila na nekom nevjerojatno egzotič nom mjestu u južnom Pacifiku, sve doknisam primijetila da iz nje viri etiketa koja otkriva da sam je zapravo nabavila u Monsoonu zapedeset funti

źródło opisu: Znanje, 2011

Agi | 2012-11-21