Eliszeba

Nadgraniczne miasteczko na Ziemiach Odzyskanych, tuż po wojnie. Niektórzy wybrali się tu tylko po zyskowny szaber, inni chcą ułożyć sobie życie w tych niełatwych warunkach. Tajemniczy "bibliotekarz" prowadzi prywatne śledztwo, by wykryć sprawców bestialskiej zbrodni. Mimo akcji WOP-u mieszkańcom grozi terror. Z której strony nadciąga niebezpieczeństwo ? Kto spośród głównych postaci odnajdzie...

Tajemniczy "bibliotekarz" prowadzi prywatne śledztwo, by wykryć sprawców bestialskiej zbrodni. Mimo akcji WOP-u mieszkańcom grozi terror. Z której strony nadciąga niebezpieczeństwo ? Kto spośród głównych postaci odnajdzie upragniony spokój ?

"Pod namiotem z gwiazd", nowa powieść Zbigniewa Wróblewskiego, wyróżniona w konkursie Wydawnictwa MON, traktuje nie tylko o sprawach intrygujących, lecz już odległych w czasie. O jej aktualności stanowią przede wszystkim ważkie pytania, co jakiś czas powracające z nową siłą. A jednocześnie jest to proza atrakcyjna, wciągająca żywą akcją, prezentująca niebanalne osobowości.

źródło opisu: Z obwoluty

źródło okładki: zdjęcie autorskie