Anatomia w piłce nożnej

Football Anatomy
978-83-7758-174-2
sport
jagarkar

Ilustrowany przewodnik dla piłkarzy zawiera: · program treningowy 11+ rekomendowany przez FIFA · 79 ćwiczeń poszczególnych części ciała z opisami wykonania krok po kroku · komentarz, jak każde z nich wpływa na poprawę sprawności fizycznej piłkarza · 192 barwne ilustracje z oznaczeniem pracujących mięśni · analizę przydatności ćwiczeń podczas gry na boisku. Po lekturze Anatomii futbolu,...

Ilustrowany przewodnik dla piłkarzy zawiera:
· program treningowy 11+ rekomendowany przez FIFA
· 79 ćwiczeń poszczególnych części ciała z opisami wykonania krok po kroku
· komentarz, jak każde z nich wpływa na poprawę sprawności fizycznej piłkarza
· 192 barwne ilustracje z oznaczeniem pracujących mięśni
· analizę przydatności ćwiczeń podczas gry na boisku.

Po lekturze Anatomii futbolu, poprawisz każdy element swojej gry zarówno w ofensywie, defensywie, jak i w obronie bramki. Nauczysz się modyfikować ćwiczenia koncentrując się na określonych segmentach ciała, uwzględniając własny styl gry, osobiste potrzeby oraz postawione cele. Przygotujesz się do rywalizacji minimalizując ryzyko kontuzji poprzez wdrożenie programu ogólnej rozgrzewki opracowany przez Medical Assesment and Research Centre FIFA, F-MARC, rekomendowany przez FIFA. Jeśli piłkę nożną traktujesz poważnie to nie ma znaczenia, czy jesteś graczem, trenerem czy kibicem, tej książki nie może zabraknąć w twojej biblioteczce.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11457

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11457

książek: 2044

Nie cierpię piłki nożnej, nie rozumiem jak można oglądać kilka godzin mecz nic nie robiąc. Po za tym sama piłka nożna jako sport do zabijania czasu, również mnie nie specjalnie pociągała całe życie.

Ale sama piłka, jako przyrząd treningowy jest świetna. Kiedy zapożycza się ćw. rozwijające koordynacje ruchową, z takich dyscyplin jak (Koszykówka, Siatkówka, Piłka Nożna, Rugby a nawet Tenis). Można znacząco podnieść swe umiejętności, ogółem. Dlatego polecam tego typu publikacje.

Szczypior1990 | 2016-10-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Trening