Blaski żądzy

Wydawnictwo: Maria Kępińska
978-83-926321-0-8
A--

Interesująca i wzruszająca opowieść o dojrzewaniu, miłości, poszukiwaniu sensu życia i mądrości. W archetypowych sytuacjach życiowych, na tle trudnej egzystencji rodziny, rozgrywają się wydarzenia bliskie każdemu człowiekowi. Panorama lat, w których dzieje się akcja, obrazuje prawdę o czasach PRL-u. Nastrój powieści pogłębiają ilustracje, będące reprodukcjami grafik znanej artystki Joanny Wiszniewskiej- Domańskiej.

źródło opisu: Maria Kępińska, 2007

źródło okładki: Maria Kępińska, 2007