Sześć ram myślowych

Tłumaczenie: Anna Kanclerz
Wydawnictwo: Helion
Six framers : for thinking about information
9788324620180
mózg, umysł, myślenie
poradniki
Airelin Emilie

Każdego dnia świat bombarduje nas milionami informacji. Jedne są cenne, inne tylko ciekawe, ale większość jest kompletnie bezwartościowa. Aby zupełnie nie zwariować w rzeczywistości naszpikowanej danymi, musimy zacząć rozsądnie je filtrować. Z pomocą przychodzi nam niezawodny Edward de Bono - mistrze kreatywnego myślenia - i jego koncepcja sześciu ram myślowych. To rewolucyjny autorski...

To rewolucyjny autorski program świadomej koncentracji uwagi tylko na istotnych informacjach oraz ich odpowiedniej interpretacji. Ramy myślowe nie tylko nie ograniczają Twojej percepcji świata, ale właśnie pomogą Ci odpowiednio ją ukierunkować. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i skutecznie wyłuskać z docierających do Ciebie informacji ich prawdziwą wartość.

Zadbaj o to, aby Twój superaktywny umysł, stale żądny nowej wiedzy, nie stał się Twoim największym wrogiem. Kierując się odpowiednimi ramami w procesie analizowania informacji, pozwolisz, by Twój ulubiony organ był zawsze przygotowany i wyczulony na dostrzeżenie najistotniejszych szczegółów. Przejmij kontrolę nad swoją percepcją - i to od zaraz.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2009

źródło okładki: www.helion.pl