Wspieraj swój mózg - odmładzaj się

Tłumaczenie: Jolanta Kubiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki psychologiczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Use Your Brain to Change Your Age
mózg, umysł, myślenie
poradniki
joly_fh

Sekrety młodego wyglądu, samopoczucia i sposobu myślenia na każdy dzień W książce Wspieraj swój mózg - odmładzaj się bestsellerowy autor i wybitny psychiatra dr Daniel G. Amen przedstawia swój łatwy do zastosowania i przeciwdziałający starzeniu program. Dowiesz się m.in.: - Jak poprawić pamięć, nastrój, możliwości koncentracji i zwiększyć zapas energii. - Jak zmniejszyć ryzyko choroby...

Sekrety młodego wyglądu, samopoczucia i sposobu myślenia na każdy dzień

- Jak zmniejszyć ryzyko choroby Alzheimera i innych form otępienia.
- Co jeść, żeby przedłużyć sobie życie.
- Jak zmniejszyć widoczne oznaki starzenia i sprawić, żeby skóra wyglądała piękniej i zdrowiej.
- Czym wspomagać mózg po urazach, udarach, wyjściu z nałogu albo zatruciu.
- Jak zwiększyć szanse na to, żeby żyć dłużej i wyglądać młodziej.

Wykorzystując strategie postępowania zdrowe dla mózgu, szczegółowo przedstawione w tym poradniku, możesz przechytrzyć geny i spowolnić proces starzenia.

źródło opisu: Rebis, 2013

źródło okładki: www.rebis.com.pl

agnieszkay | 2015-03-02
Przeczytana: luty 2015

Wartościowa książka, pomimo drobnych mankamentów. Lekka i przyjemna w czytaniu. Polecam :)

aura131 | 2013-07-07

Polecam z czystym sercem
A.

| 2015-08-09

Poradnik, jak to poradnik, trochę oczywistych oczywistości, trochę starych i nowych wiadomości, jednak w epoce ćwiczeń fizycznych polegających na obsłudze myszki i pilota, śmieciowego żarcia typu fast food, łamigłówek i debilnych quizów na Facebooku oraz lektur nie wychodzących poza poziom Dana Browna - warto przeczytać, a nawet przemyśleć. O zastosowaniu i wprowadzeniu w życie, nawet nieśmiało nie wspomnę. ;-)

NETTI | 2016-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2016