Myślenie lateralne. Czym jest i jak wiele znaczy

Edward de Bono Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
Lateral Thinking: An Introduction
poradniki
Liliana Grzegrzółka
Rozwój osobisty PSYCHOLOGIA MOTYWACJA

Książka jest trudna i nie dało się przeczytać jej jednym tchem. Bono podaje wiele ciekawych rozwiązań, nic tylko stosować w życiu. Jednak niektóre rozdziały napisane są dla mnie zbyt trudno i musiałem bardzo się skupić, żeby wychwycić sens.

2069

„Czy ty potrafisz logicznie myśleć?” – odbiorcami takich pytań są ludzie, którzy łamią wszelkie kanony, burzą dawne porządki, próbują wypracować nowe metody patrzenia na problem. Logiczne myślenie jest synonimem sukcesu, ale czy ten sukces gwarantuje? Na pewno zapewnia powiększanie wiedzy, ale czasami posiadana wiedza może być błędnym kołem. Dowodem na to może być...

• Ostatnio odkryte
  • Rok 2018
  • Sprzedam/ Wymienię
  • Samodzielne
  • Psychologia\Rozwój\Podobne
  • E-Book

Dodaj cytat z książki Myślenie lateralne. Czym jest i jak wiele znaczy