Wiedza tajemna, czyli poznanie wyższych światów

Wydawnictwo: Mitel
5 (13 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Die Geheimwissenschaft
83-85413-61-8
Fajdros

Nauki doktora Steinera od wielu lat inspirują badaczy wiedzy tajemnej. Jego wykład, który prezentujemy w formie skróconej i uwspółcześnione, urzeka klarownością i siłą sugestii.

Książkę kierujemy nie tylko do znawców przedmiotu, ale do wsystkich szukających drogi poznania i zrozumienia świata.

źródło opisu: Mitel, 1992

DashFaster | 2017-04-08

Książkę przeczytałem że względu na tytuł, jednak jak się później okazało zmarnowałem tylko swój czas, a szkoda, bo zapowiadała się ciekawa lektura, niestety nie polecam
P.S. Krótko opisując są to „wyssane z palca teorie autora, które w rzeczywistości​ są poprostu groteskowe.

Krzysztof Płusa | 2016-10-06
Przeczytana: 06 października 2016

Każde kolejne zdanie tej książki powoduje, że mój mózg - właściwie ciało astralne - oddalało się od swojego ciała eterycznego. Przeczytanie fragmentu opisującego fazy rozwoju Świata, nasunęło mi pewną śmiałą myśl: MÓZG ROZJEBANY.