Wiedza tajemna, czyli poznanie wyższych światów

Rudolf Steiner Wydawnictwo: Mitel ezoteryka, senniki, horoskopy
Die Geheimwissenschaft
ezoteryka, senniki, horoskopy
83-85413-61-8
metafizyka antropozofia rudolf steiner wiedza tajemna poznanie

Książkę przeczytałem że względu na tytuł, jednak jak się później okazało zmarnowałem tylko swój czas, a szkoda, bo zapowiadała się ciekawa lektura, niestety nie polecam
P.S. Krótko opisując są to „wyssane z palca teorie autora, które w rzeczywistości​ są poprostu groteskowe.

Każde kolejne zdanie tej książki powoduje, że mój mózg - właściwie ciało astralne - oddalało się od swojego ciała eterycznego. Przeczytanie fragmentu opisującego fazy rozwoju Świata, nasunęło mi pewną śmiałą myśl: MÓZG ROZJEBANY.

• *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • A Psychologia i pokrewne - przeczytane
  • Myśl religijna
  • Filozofia, religia, parapsychologia
  • Skarby Woli Duchackiej
  • 2013
  • Oks

Dodaj cytat z książki Wiedza tajemna, czyli poznanie wyższych światów