Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
832180733x
miłość przeszkody
Elika77

Historia miłości dwojga bohaterów, z których on jest dojrzałym, doświadczonym mężczyzną, ona zaś młodziutką dziewczyną - jest treścią tej książki. Opowiada ona o narodzinach uczucia, o trudnych chwilach, przez które muszą przejść bohaterowie, by pokonać dzielące ich bariery wieku, temperamentu, doświadczeń, zanim wreszcie osiągną pełnią harmonię.

źródło opisu: okładka

Mroziowa | 2014-01-30

Bardzo wciągająca książka, ukazująca różnice wynikające z wieku, charakterów, temperamentów między młodą dziewczyną, potem kobietą, a dojrzałym lekarzem. Chociaż nieco męczy czytanie, jak dwoje ludzi tak bardzo się rozmija mentalne i nie potrafi dogadać, to jednak powieść jest napisana w tak piękny sposób, że bardzo zżywamy się z losmi bohaterów.

Monika | 2017-07-03
Bietka5 | 2015-10-05