Leworęczność

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
838912033X
poradniki

Healey Jane M. Wydawca:GWP Format:14.5x20.5cm Oprawa:Miękka Objętość:120 Rok wydania:2004  Leworęczność przez lata obrosła mitami. Dziś wiemy już, że jest ona równie prawidłowa jak praworęczność. Niemniej jednak nie zawsze umiemy sobie z nią poradzić na zajęciach w klasie czy w innych codziennych sytuacjach. Jane Healey omawia wszystkie problemy związane z tym zagadnieniem i proponuje niezbędną pomoc. Dzięki tej książce zarówno nauczyciele, jak i rodzice będą umieli stworzyć leworęcznemu dziecku bezpieczne otoczenie i pokazać mu, jak cieszyć się swoimi umiejętnościami.

thinking-hurts | 2010-12-05
Przeczytana: sierpień 2008