Ucz się szybciej, na miarę XXI wieku

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Świat szybko się zmienia. Nie możemy dziś nauczyć się na zapas tego, co będzie nam potrzebne w XXI wieku, ale możemy opanować umiejętności lepszego zapamiętywania i twórczego myslenia, by sprostać oczekującym nas wyzwaniom. Pomoże nam w tym ta książka, prezentująca sześciostopniowy system przyśpieszonego, skutecznego uczenia się MASTERMind.

Anna Siergiejewna | 2012-11-09

Warto zaufać panu Rose! Powinien przeczytać każdy nauczyciel, student, uczeń, i...każdy kto chce się rozwijać i uczyć szybciej! Metody uczenia oparte na badaniach, systemy realizacji celów...wszystko zrozumiałe i warte zapamiętania.

Kuba Puchajda | 2014-12-10
Mateusz | 2013-09-06