Osobowości rodzinne

poradniki

To pasjonująca książka o związkach międzyludzkich. Niezależnie od tego, czy od dawna starasz się zrozumiesz i naprawić relacje z bliskimi osobami, czy jesteś nowicjuszem, pomoże ci ona pogłębić spojrzenie na te sprawy.

W sumie to nie przeczytałam całej książki, a jedynie te działy, które mnie interesowały ze względu na konkretną osobowość rodzinną.
Moim zdaniem książka jest napisana bardzo dobrym językiem, przez co dobrze się ją czyta, można wynieść z niej wiele wartościowych rzeczy dotyczących naszych rodzin i nas samych. Często miałam takie momenty, że czytałam i myślałam - o, faktycznie, to się zgadza.
Myślę, że dzięki tej książce można wiele rzeczy zauważyć, z których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, albo nie wiedzieliśmy z czego dane zachowania, sytuacje wynikają.
Osobowości rodzinne to cenne źródło refleksji, ale też możliwość zrozumienia innych.

Dorota | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016