Tiger's Dream

Okładka książki Tiger's Dream Colleen Houck
Okładka książki Tiger's Dream
Colleen Houck Wydawnictwo: Hodder & Stoughton Cykl: Klątwa Tygrysa (tom 5) fantasy, science fiction
Klątwa Tygrysa (tom 5)
Hodder & Stoughton
2018-11-22
2018-11-22
Zmiennokształtni Mitologia Tygrysy Fantasy Romans

Moim zdaniem książka odrobinkę zniszczyła magię poprzednich części ale i tak miałam łzy w oczach czytając ją. To bardziej przewodnik po sadze. Mimo wszystko Kishan zasłużył na inne zakończenie, to było przykre

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie przeczytałam, ale chciałam dać komentarz.
Książka nie wiadomo kiedy wyjdzie, gdyż dowiedziałam się, iż wciąż nie jest ukończona.
Skierowałam pytanie do Wydawnictwa Otwarte, które zajmuję się tłumaczeniem tej serii i otrzymałam taką odpowiedź:
"Ostatni tom cały czas nie jest ukończony".
Mam nadzieję, że to rozjaśni tą sytuację :)

Nie przeczytałam, ale chciałam dać komentarz.
"Ostatni tom cały czas nie jest ukończony".
Mam nadzieję, że to rozjaśni tą sytuację :)

Czytaliście Sneak Peek From: Tiger’s Dream w Tiger's Promise?? Co za oszustwo przeciez Kishan mial byc szczesliwy i dzieciaty z Anamika. Colleen Houck mistrzyni dramatu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mam nadzieje ze autorka w końcu zmieni Kelsey. Jakaś spółka wykupiła prawa do tej ksiazki i w 2015 roku beda nagrywac film.

V część skupi się na tygrysu Durgi i Kishanie. ;)

V część skupi się na tygrysu Durgi i Kishanie. ;)

Już nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie po polsku. Tak samo jak nie mogę się doczekać filmu :)

Autorka zaprzestała pisania tej książki na rzecz innej nie związanej z Klątwą[...]. VI część ukaże sie dopiero po wydaniu innej książki Colleen.

Oj, to chyba średni pomysł. II i III część wydawały mi się być pisane na siłę (I i IV były nieco lepsze. Nieco nie znaczy że dobre). Zakończenie było jasne i ostateczne.

P.S.
Skąd te oceny, skoro książka jeszcze w ogóle nie została wydana? O.o

P.S.
Skąd te oceny, skoro książka jeszcze w ogóle nie została wydana? O.o

Jaka cudna okładka ! Nie mogę się już doczekać !! jestem bardzoooo ciekawa co będzie dalej , ale ... Zakończenie 4 części było jasne i oczywiste , co jeszcze tu można wymyślić ?

proszę o to by ta książka doszła do nas przetłumaczona wcześniej niż jest to przewidywane i by Colleen Houck napisała kolejną powieść i aby czytało się ją również wspaniale

• Czekam na polskie wydanie!
  • Czekam na polskie wydanie
  • Klątwa Tygrysa