Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Co i Jak (tom 2)
Wydawnictwo: Atlas
historia
Getos

Ponad 90 tomów wciąż rozwijającej się serii "Co i jak" przedstawia w sposób bardzo przystępny i zajmujący najrozmaitsze dziedziny wiedzy. U nas można znaleźć oczywiście te części, które są związane z historią. "Piraci", to zbiór najważniejszych informacji z udokumentowanej, liczącej ponad 3000 lat, historii piractwa. Historii nierozerwalnie związanej z historią handlu, wojen, historią polityczną oraz historią prawa. Warto poznać życiorysy najsłynniejszych piratów i dowiedzieć się, gdzie jeszcze dziś piractwo wciąż występuje.

źródło opisu: www.odk.pl

źródło okładki: www.odk.pl