Nasze ciało

Tłumaczenie: Adam Domanasiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Co i jak". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Atlas
Unser Korper
83-85503-38-2
tajus

W niniejszym tomie serii CO i JAK prof. dr Wolfgang Tarnowski i dr med. Katrin Tarnowski przedstawiają jeden z największych cudów natury: ludzkie ciało. Najpierw relacjonują fascynujący proces ewolucji człowieka oraz rozwój płodu w ciele matki, a następnie szczegółowo opisują części składowe ludzkiego organizmu, jego narządy i funkcje, jakie spełniają. Poświęcają też wiele uwagi funkcjonowaniu całej tej skomplikowanej maszynerii, jaką jest ludzkie ciało oraz powstawaniu nowego człowieka - rozmnażaniu. Czynią to z naukową pasją, ale w sposób przystępny i ciekawy dla młodego Czytelnika.

źródło opisu: okładka

MsPointa | 2014-09-19