Zgłosuj na książki roku 2017

carola13

źródło okładki: google.pl

Marciocha | 2012-10-22
Przeczytana: 22 października 2012

Z wielką radością muszę stwierdzić, że powstaje coraz więcej wartościowych i pięknych książek dla dzieci. Jest to cudowne odkrycie, zwłaszcza że od kilku lat zalewa nas cała masa bezsensownych bajek i gier, które bynajmniej dla dzieci się nie nadają. Po Dreptaczka sięgnęłam z ciekawości, którą rozbudziła we mnie jego okładka, ale ku mojemu ogromnemu zadowoleniu odkryłam, że to przepiękna historia o marzeniach i ich realizacji. Ta urocza opowieść smakuje jak ulubione łakocie z dzieciństwa, które wywołują w nas uśmiech pełen rozrzewnienia. Dodatkowym atutem są tutaj pocieszne ilustracje i zabawne dreptaczkowe piosenki. Nie wstydzę się przyznać, że bajeczka trafiła prosto w moje serducho i już tam raczej zostanie. Polecam więc każdemu, kto ma okruch serca i ksztynę fantazji, bo to doskonałe antidotum na jesienne, smutne wieczory :)

bombel | 2016-10-19
Paulina | 2015-10-05