Basia i telewizor

Seria: Basia
Wydawnictwo: LektorKlett
seria o Basi, dla dzieci
Dorota_1988

Seria BASIA to kilka książek opowiadających o przygodach tytułowej dziewczynki. Perypetie Basi poszerzają wiedzę dziecka, pomagają mu zrozumieć otaczający go świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

źródło opisu: LektorKlett, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Malwina | 2013-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2013

Basia Esteban na długo zamieszka w mojej pamięci ;) Świetna seria książek, a moje siostrzenice są zachwycone każdą częścią. Chyba najlepsz rekomendacja :)

Agnieszka | 2017-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2017

"Nie ma nic złego w oglądaniu.
Lepiej tylko zwracać uwagę na to, co się ogląda
i czy przypadkiem telewizor nie zaczyna zastępować wszystkiego innego:
rysowania, rozmowy, zabawy, czytania..."

Mądra, przyjemna, zabawna. Czyli dokładnie taka, jaka powinna być książka dla dzieci.

Basia | 2013-05-09

Basia moja imienniczka - przez co lubię ją baaardzo:) jest córką Tosi (moja córka ma na imię Tosia, więc troszkę u nas tak na opak :), przez co lubię tą książeczkę jeszcze bardziej :D Lektura troszkę kojarzy mi się z moim dzieciństwem, ładne zwyczajne, proste ilustracje uwydatniają moje achy i ochy. Telewizor popsuty? Basia ma na to radę, pomysłowo, zabawnie, tanim kosztem, z wyobraźnią, tak bawiły się właśnie kiedyś dzieci i dla tego tak cenię tą serię!

Dorota | 2014-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2014

Basia jak zwykle pomysłowa! Książki z Basią są rewelacyjne nie tylko dla dzieci. I rodzice dobrze się bawią, bo pojawia się drobna ironia i czytanie między wierszami. Rodzice też mogą się nauczyć jak rozmawiać z dziećmi i rozwiązywać problemy w rodzinie. Polecam!

jula | 2013-08-30
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowe
Przeczytana: 2012 rok

Jak na tę serię, to jedna ze słabszych jak dla mnie pozycji.

Maksioczyta | 2018-01-15
Hanna | 2017-11-29