Najbardziej na całym świecie lubię śnieg

Tłumaczenie: Ewa Rajewska
Seria: Charlie i Lola
Wydawnictwo: Media Rodzina
Snow is my favourite and my best
misiedwa

Charlie ma młodszą siostrzyczkę o imieniu Lola. Lola jest bardzo przejęta, ponieważ ma spaść śnieg.
- Śnieg lubię najbardziej ze wszystkiego na całym świecie! - mówi Lola. - Właściwie dlaczego nie może padać codziennie?

źródło opisu: Media Rodzina, 2009

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/...»

lilar | 2017-03-25

to super

| 2015-08-20
Na półkach: Przeczytane, 3+ .

Adaptacja filmowa (serialowa) książki.. tylko, że w drugą stronę. Trochę nauki, trochę zabawy, trochę życiowej mądrości. Udana mieszanka.

Charli i lola to ulubieni pochaterowie mojej młotrzej siostry.Cieszy mnie to że sama chętnie sięga po kolejne przygody wesołego rodzęństwa,kture w latwy i zabawny sposub uczy dzieci rużnych pożytecznych rzeczy np.wzajemnego szacunku,obdarowywania innych prezentami i cieszenia się z ich szczęścia czy sprzetania w pokoju.