Psychologia treningu koni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
830901824X
poradniki

W książce tej podjąłem próbę przybliżenia i wyjaśnienia psychologicznych czynników związanych z treningiem i szkoleniem koni. Poruszane zagadnienia na pewno pomogą poprawić stosowane metody pracy z koniem. Zawarta tu wiedza może być szczególnie przydatna w sytuacjach, w których wydaje się, że wszystko dobrze robisz, a mimo to twój koń:zbyt wolno robi postępy;staje się coraz trudniejszy w powodowaniu;wykazuje spadek formy;przejawia niekorzystne zachowania.Wnikliwe i ze zrozumieniem przestudiowanie tej książki z pewnością pozwoli Ci lepiej zrozumieć zachowanie konia i uniknąć wielu rozczarowań i kłopotów.Autor.

Monika | 2016-01-12
Na półkach: Konie, Przeczytane, Posiadam