Lekcje, których udzielił mi koń

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

(...) Marku, dziękuję ci za twoje przemyślenia. Za to, że odnalazłeś drogę, by ludziom przedstawić tę historię w sposób, który do nich najbardziej przemawia. Za głębokie zadumanie się, jak nas uczyć, byśmy zrozumieli, o co w tym chodzi. Za przemyślenie, jak nam wytłumaczyć, czego się nauczyłeś od koni, byśmy dzięki temu mogli stać się lepszymi koniarzami.

Kaloe | 2014-12-29
Na półkach: Konie, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

Kupiłam tę książkę z myślą, że naczytam się o koniach. Dziś mało pamiętam z treści, pamiętam jednak wrażenia po zakończeniu lektury... Jako miłośniczka koni byłam rozczarowana, odniosłam nawet wrażenie, że bardziej z książki ucieszył by się człowiek mający na co dzień z końmi niewiele wspólnego.
Drodzy koniarze, ta opinia jest pisana głównie z myślą o Was, gdyż ja dokonując zakupu nie miałam kim się zasugerować... Choć jestem pewna, że część z Was znajdzie w niej coś dla siebie, to osobiście książki bym nie poleciła.

wolanka | 2013-10-07

Po przeczytaniu "Z myślą o koniu" liczyłam na kolejny majstersztyk i niestety się zawiodłam. Książka nie jest zła, ale wybitna też nie. Jak dla mnie za mało konkretów, toporniejszy styl i znacznie mniej interesujące przypadki.

aandzia45 | 2016-11-10
Paloma | 2016-06-19