Śmieszne jedzonko

Wydawnictwo: Feeria
978-83-7229-278-0
Alicja

Kolorowe przykłady i fotograficzne instrukcje, pozwalające krok po kroku wyczarować na talerzu misie, małpki, auta, motyle i inne obrazy, pełne smakowitych i wartościowych warzyw, owoców i innych produktów. Wspaniała zabawa dla dorosłych wspólnie z dziećmi podczas przygotowywania i dekorowania potraw - a także gwarancja znakomitego apetytu!

źródło opisu: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/smieszne-jedzonko

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/smieszne-jedzonko

Na półkach: Przeczytane, Feeria

Kto powiedział, że przy jedzeniu nie można się bawić? Dlaczego posiłek ma być tylko smaczny i zdrowy, a nie może być przy okazji zabawny i kolorowy? W szarości dnia codziennego zapominamy, że ze wszystkiego co nas otacza można zrobić świetną zabawę. Przypominamy sobie o tym głownie przy dziecku. I to też nie zawsze.

W nasze ręce wpadał książeczka, którą pokochałyśmy już w chwili, gdy zobaczyłyśmy jej okładkę. A zaglądając do środka po prostu oniemiałyśmy. Ponieważ jest to skarbnica rewelacyjnych pomysłów jak z podstawowych produktów żywnościowych stworzyć istne arcydzieło! Pewnie każda mama nie raz pokusiła się, by narysować dziecku keczupem na kanapce buźkę lub wyciąć z chleba kształt serduszka.

Tym czasem okazuje się, że łącząc w ciekawy sposób rożne produkty możemy w szybki i naprawdę prosty sposób stworzyć psa, indyka, szczura, mamuta, rekina czy muchę! I takie dzieło nie wymaga od nas wiele czasu, wysiłku ani uzdolnień plastycznych. Wystarczy odrobina chęci i odpowiedni...

sPinacz | 2014-03-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne

Masz dziecko niejadka? Ta książka rozwiąże Twoje problemy :)

aneczkaka | 2014-02-12
Przeczytana: 01 stycznia 2014