Oczka wodne w ogrodach i na balkonach

Wydawnictwo: RM
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Książka jest adresowana do miłośników ogrodów. Przedstawiono w niej najprostsze pomysły na samodzielne wykonanie miniaturowych oczek wodnych w płaskich misach, dębowych beczkach lub kolorowej ceramice, ale też zachwycające aranżacje wodne: kaskady, fontanny konwencjonalne i naścienne. zawiera również porady pozwalające przygotować i obsadzić dekoracyjną roślinnością miniaturowy ogródek wodny oraz opisy poszczególnych gatunków najpiękniejszych i łatwych w utrzymaniu roślin wodnych i roślin strefy przybrzeżnej oraz informacje na temat pielęgnacji.

Aququ | 2016-12-19
Na półkach: Beletrystyka, Przeczytane

Wydana nowocześnie, czyli dużo ilustracji i mało treści. Absolutne podstawy i to bardzo okrojone. Można tą pozycję potraktować jako wstęp do tematu, bo raczej na podstawie zawartej w niej wiedzy nie wykonamy dobrze oczka wodnego. Za to sporo ilustracji, które mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia dekoracji ogrodowych.

Na półkach