Koronki pętelkowe

Tłumaczenie: Maria Zawanowska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Mediterranean knotted lace
rękodzieło

Igła, nożyczki i bawełniany kordonek - to wszystko, czego potrzebujesz, by zająć się jedną z najciekawszych odmian koronkarstwa, która ma za sobą aż 2000 lat tradycji! W arkana tej szlachetnej sztuki wprowadza czytelników mistrzyni robótek ręcznych obdarzona niebywałym talentem i pomysłowością w tworzeniu nowych wzorów.Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z koronkarstwem, zdziwisz się, jak szybko robisz postępy! Szczegółowe instrukcje pozwolą Ci uniknąć błędów i płynnie poprowadzą od pierwszej pętelki aż do imponującej serwetki. Jeśli robótki ręczne są Twoją pasją od lat, zafascynują Cię zupełnie nowe ściegi (także te najbardziej interesujące ? wypukłe) wymyślone przez autorkę. Efektem pracy będą delikatne, gustowne dzieła, które nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalny charakter.

wisia10 | 2015-12-22
chaga | 2012-03-29