101 ćwiczeń ujeżdżeniowych dla konia i jeźdźca

Wydawnictwo: Muza
poradniki

a uszeregowane pod względem stopnia trudności ćwiczenia dla wszystkich poziomów ujeżdżenia, od podstawowego do zaawansowanego a przejrzyste schematy i rysunki a ulubione ćwiczenia słynnych jeźdźców, takich jak Pippa Funnell, Richard Davison i Mary King Książka dla jeźdźców, którzy chcą doskonalić umiejętności swoje i konia. zawiera klarowne instrukcje, jak poprawić równowagę konia, zwiększyć impul

FurryMouse | 2012-02-08

Poradnik oferujący wiele ciekawych ćwiczeń, z opisami, ewentualnymi błędami w ich wykonaniu i sposobem ich rozwiązania. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu na pracę z koniem, albo chce ją jakoś urozmaicić.

Dazzle | 2016-07-22
AGAT | 2014-03-07