Niespodziewane szczęście. Córeczka milionera

Seria: Harlequin Romans Duo
Wydawnictwo: Harlequin
The Billionaire's Unexpected Heir; Valentes's Baby
olina

Kathie DeNosky - "Niespodziewane szczęście" Jake Garnier, bogaty prawnik z San Francisco, nigdy nie przypuszczał, że stanie się właścicielem stadniny. Nie spodziewał się też, że zostanie ojcem. Tymczasem okazało się, że szefową jego nowej posiadłości jest Heather McGwire, dawna kochanka i matka jego dziecka, o istnieniu którego nie miał pojęcia. Heather chce zrezygnować z posady i wyjechać,...

Kathie DeNosky - "Niespodziewane szczęście"
Jake Garnier, bogaty prawnik z San Francisco, nigdy nie przypuszczał, że stanie się właścicielem stadniny. Nie spodziewał się też, że zostanie ojcem. Tymczasem okazało się, że szefową jego nowej posiadłości jest Heather McGwire, dawna kochanka i matka jego dziecka, o istnieniu którego nie miał pojęcia. Heather chce zrezygnować z posady i wyjechać, Jake postanawia jednak walczyć o nią i o rodzinę, której sam nigdy nie miał.

Maxine Sullivan - "Córeczka milionera"
Lana Jensen pracuje jako księgowa. Po nocy spędzonej ze swoim szefem postanawia odejść bez słowa. Nawet fakt, że jest z nim w ciąży, nie zmienia jej zdania. Kiedy Matthew Valente po kilku miesiącach poznaje prawdę, dla dobra dziecka decyduje się wybaczyć Lanie nagłą ucieczkę i składa jej propozycję nie do odrzucenia.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011