Niezapomniany bal

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Rags-to-riches wife
Aniutka90

Nie wiedział, kim jest kobieta, z którą tańczył na balu maskowym. Nie dowiedział się tego nawet po spędzeniu z nią namiętnej nocy. Milioner Jack Cartwright spodziewał się, że już nigdy więcej jej nie zobaczy. Ale otrzymał list, w którym była groźba, że wszyscy się dowiedzą, że pochodząca z niższych sfer Lily Miller spodziewa się jego dziecka. Nie zamierzał ulec szantażowi. I jeśli oznaczało to ślub z Lily, piękną nieznajomą... niech rozlegną się dzwony weselne!

źródło opisu: www.harlequin.pl

źródło okładki: www.harlequin.pl