Ślub po włosku

Tłumaczenie: Anna Sosnowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Italian's Stolen Bride
dona

Luciano Peretti nic się nie zmienił. Wciąż jest tym samym ognistym mężczyzną, dla którego Skye niegdyś straciła głowę. Wrócił po sześciu latach, ale dziewczyna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wciąż pamięta ból odrzucenia i perfidny podstęp, którym posłużyła się jego rodzina, żeby się jej pozbyć. Nie przyjęła pieniędzy Perettich, kiedy próbowali zapłacić jej za przerwanie ciąży. Urodziła i wychowała syna zupełnie sama, choć z trudem wiązała koniec z końcem. Niezrażony chłodnym przyjęciem, Luc nie zamierza rezygnować. Przysiągł sobie, że odzyska ukochaną i syna. Nie spocznie, dopóki nie przekona Skye, żeby została jego żoną.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2007

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Natalia | 2013-07-04
Na półkach: Przeczytane, E-book, Harlequin
Przeczytana: 22 czerwca 2013

Ciekawa.. Jedyne słowo, które od razu kojarzy mi się z tą książką.. :) Nie jest ona świetna ale ciekawa.. :)

Kundzia | 2016-11-26
Przeczytana: listopad 2016