Ratuj nas, Supernianiu! czyli maluch znów rządzi

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
poradniki

Myślisz o dzieckua Wiesz już, że bobas wkrótce się pojawia A może już się pojawiła Twój dom zmienił się w twierdzę pełną kleików, śpiochów i pieluch. Nie sypiasz, tylko biegasz, w napięciu sprawdzasz, czy pociecha drzemie czy ma sucho. z nadzieją czekasz, aż urośnie. Psiakostka, to dlatego że żyjesz w niewiedzy, co będzie dalej. Niedługo brzdąc stanie na własnych nóżkach i wtedy dopiero się zacznie.

magda | 2014-08-03
Jagodzianka | 2013-11-28