Wszystko o Radach Rodziców. Niezbędnik Dyrektora

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
poradniki

Książka pisana pod kątem potrzeb dyrektora, zawiera praktyczne spojrzenie na zagadnienie funkcjonowania Rad Rodziców, które od września 2007 r. są obligatoryjne w każdej szkole. Prezentuje przepisy prawa, wskazówki, procedury, metody, wspierające budowanie partnerskich relacji szkoły z rodzicami, poparte przykładami dobrej praktyki. Drugie wydanie Niezbędnika uzupełnione zostało o doświadczenia różnych środowisk szkolnych w budowaniu współpracy z rodzicami. W książce zebrano przykłady procedur powoływania i pracy Rad Rodziców w przedszkolach i szkołach, według obowiązującego prawa.