Pozwól się odnaleźć

Wydawnictwo: Kos
poradniki

Jeśli już od dawna tęsknisz za partnerem/partnerką, nachodzi cię czasami uczucie, że on/ona jest nieosiągalny/a!... i musi przybyć z innej planety. W rzeczywistości jednak osoba, która może stać się twoim partnerem, istota z krwi i kości, już teraz gdzieś żyje. Być może w tym samym mieście, w którym i ty mieszkasz, oddycha, je i telefonuje a tylko (jeszcze) nie do ciebie. Dzięki tej książce wyjdziesz naprzeciw innym ludziom z większą pewnością siebie i bardziej twórczo. Pomoże ci ona zlikwidować stare ograniczenia i lepiej ocenić siebie, sprawdzić, jak twoje oczekiwania, twoje własne historie, zachowanie i utarte wzorce w kontaktach z innymi wpływają na poszukiwanie partnera. Dzięki oryginalnym ćwiczeniom, rytuałom i medytacjom ułatwi spotkanie potencjalnego partnera. Powodzenia!Daan van Kampenhout (ur.1963 w Amsterdamie) Pełen poczucia humoru nauczyciel i wzięty wykładowca międzynarodowych seminariów, założyciel Praktyki Rytuałów Systemowycha łączących ustawienia systemowe z rytuałami nowoczesnego szamanizmu, autor siedmiu książek i wielu artykułów przetłumaczonych na dziewięć języków. Nagrał trzy płyty z bezsłownymi pieśniami, które od wielu lat słyszy w swoich snach. Wiele podróżował, poznał u źródeł tradycyjny szamanizm różnych kultur ucząc się bezpośrednio od nauczycieli tamtejszych tradycji duchowych. Od wczesnych lat doświadczał świadomego śnienia, za swoich największych nauczycieli uważa przewodników i pomocników duchowych, pojawiających się w jego snach, podczas transowych ceremonii oraz indywidualnej pracy z klientami. Jest uznanym praktykiem i propagatorem nowoczesnego szamanizmu. W roku 2005 odwiedził obóz koncentracyjny w Oświęcimiu-Brzezince, napisał wtedy Tears of Ancestors (łzy przodków. Ofiary i sprawcy w duszy plemienia), nowatorską książkę o problemach wynikających ze zbiorowej traumy. Po polsku ukazała się dotychczas w Wydawnictwie KOS jedna książka Rytuały szamańskie a ustawienia rodzinne (z przedmową Berta Hellingera) Katowice 2006. W przygotowaniu Cztery kierunki. Wprowadzenie do pracy z szamańskim kołem życia.www.daanvankampenhout.com

mariola | 2016-11-28
fiendishfiancee | 2016-06-27