Kocha, nie kocha...

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Miłość jest problemem zawsze aktualnym, najbardziej osobistym i dotyczącym nas wszystkich. Dzięki wielu rozmowom, Autorka poznała rozterki młodych ludzi i wie, o co chcieliby zapytać lecz nie mają odwagi. Książka Kocha, nie koch ....to przewodnik, w którym młodzież znajdzie 33 pytania i 33 odpowiedzi na temat miłości, zakochania, seksu, relacji między kobietą i mężczyzną. Autorka dokonała również wyboru fragmentów poezji, prozy, cytatów z dzieł autorów współczesnych i klasyków oraz tekstów piosenek, które przeplatają się ze słowem Bożym, dopełniając się wzajemnie.

claiire | 2014-11-27
mycha3203 | 2013-07-05