PS Kocham Cię

Wydawnictwo: Harlequin
P.S. I love You
miłość
talitha_kum

Penny i Reid bardzo się kochali, a mimo to rozstali się w dramatycznych oklicznościach. Reid nie mógł wybaczyć jej lekkomyślności - spowodowała wypadek samochodowy, będąc pod wpływem alkoholu. Kilka lat wcześniej właśnie taki pijany kierowca zabił jego rodziców. Penny jednak nie przyznawała się do winy. Uparcie twierdziła, że to nie ona prowadziła samochód...

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Książkę czytałam bardzo dawno temu, mimo, że nie przepadam za romansami, tą uważam za genialną. Stanowczo najlepsza jaką przeczytałam z polecenia. Niesamowicie wzrusza, mimo czasu nadal ją pamiętam, czyli warto było przeczytać, polecam.

Mel | 2015-06-04
Przeczytana: 30 maja 2015

"P.S. Kocham Cię" to powieść na jeden dzień/wieczór. jak dla mnie historia zbyt idealna, perfekcyjna, a motyw żałoby i bólu zbyt długo męczony przez autora. czasami zbyt infantylne dialogi i przemyślenia. w sumie oceniam na 5.
polecam kobietom lubiącym romantyczne historie ze szczęśliwym zakończeniem oraz tym, którzy lubią czasem sięgnąć po mniej ambitną lekturę :)

cassie1598 | 2014-01-12

Nie jest to typowe romansidło. Raczej opowiada o tej samotności, utracie drugiej osoby. Książkę czytałam, co prawda, dość dawno temu, a mimo wszystko jej kawałki utkwiły mi w głowie.
Pomysł na to wszystko niezwykle oryginalny, nie spotkałam się jeszcze z żadną podobną książką. Polecam!

Ola | 2013-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2013

Ps.Kocham cię to genialna i najbardziej wzruszająca książka jaką czytałam . Ta powieść pokazuje nam jak ważną role w naszym życiu gra miłość i jak jedna osoba potrafi zmienić całe nasze życie.
Książke czyta się bardzo szybko , bardzo wciąga i wzrusza do łez .
Serdecznie Polecam

pysia921 | 2015-11-03

Perfekcyjna miłość, strata, smutek i ból. Ale to co najbardziej wyryło mi się w pamięci to mąż głównej bohaterki. Jestem pod wrażeniem tak kochającego, przewidującego i znającego swoją ukochaną mężczyzny. Książka warta przeczytania.

Edyta | 2015-03-18

Świetna. Polecam :)

Naaatalia1997 | 2015-12-13
Przeczytana: maj 2013

Bardzo przyjemna książka. Lekka.

Paulina | 2014-01-05
Przeczytana: 2011 rok