Rzeka krokodyli

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Crocodile Creek
Avadoro

Nieporozumienie często jest wrogiem miłości. Keri nie potrafi przekonać Bena o swoim uczuciu. Wszystkie okoliczności świadczą przeciwko niej. Niespodziewanie z pomocą przychodzi jej... krokodyl.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1992

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1992

arantxa | 2018-09-09

To kolejny romans, przy którym się zestresowałam, bo główny bohater, Ben, był niestety strasznie napastliwy, podejrzewając główną bohaterkę, Keri, o bycie materialistką, ale przynajmniej znali się wcześniej i pamiętała go z czasów, gdy jeszcze taki nie był.

Katarzyna Busłowska | 2015-11-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 27 listopada 2015

Bardzo mi się ta historia kojarzyła z "Grą uczuć" Penny Jordan. W obu powieściach bohaterka pozwala by zazdrośni o siebie nawzajem bracia rozrywali ją na strzępy. Każdy trzyma ją mocno i ciągnie w swoją stronę. Ben, dlatego, że ją kocha, a Rick dlatego, że chce unieszczęśliwić brata. Gdyby Keri zdecydowała się powiedzieć prawdę wcześniej, nie byłoby tego całego cyrku. Czasem szczerość jest najlepszą bronią.

meggykotka | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

z tego gościa jest straszna ciapa, nie wiem na co ona leci
książka do przeczytania i zapomnienia