Mozaiki, to nie jest trudne

Tłumaczenie: Anna Cichowicz
Wydawnictwo: Świat Książki
Mosaics for the first time
9788373919907
mozaika, mozaiki
rękodzieło

Praktyczny poradnik układania mozaik, ozdabiają podłogę, ściany, przedmioty codziennego użytku, dokładne instrukcje w opisach i na fotografiach. Książka zawiera wszystkie informacje niezbędne, aby układać mozaiki. Wypróbowane techniki. Narzędzia i materiały oraz technologia, którą trzeba poznać. Podstawowe komponenty mozaiki (tesserae, podłoża, spoiwa, fugi). Co zrobić, by ułożyć mozaikę o niepowtarzalnym wzorze.

MarlaWielkaTurystka | 2014-01-05
Ramen | 2016-11-14