Odczytywanie aury

Wydawnictwo: Medium

Webster Richard Wydawca:MEDIUM Format:12.0x19.0cm Oprawa:Miękka Objętość:175  Aura świetllista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka może dostarczyć wielu informacji na jego temat. Analizując wgląd i barwy aury, możemy poznać jego ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia i stan zdrowia.W tym celu musimy się nauczyć widzenia aury .Autor opracował skuteczne ćwiczenia rozwijające tą umiejętność.

Daniel Gąsior | 2015-05-03
Przeczytana: 03 maja 2015