Polonez. Budowa, naprawa, eksploatacja

Wydawnictwo: WKŁ
8320614899
motoryzacja

Książka ta jest najobszerniejszą publikacją poświęconą obsłudze i naprawie poszczególnych zespołów wszystkich wersji i odmian samochodów FSO POLONEZ CARO, TRUCK, POLONEZ WIELOFUNKCYJNY I SANITARKA, FSO ATU, POLONEZ CARO PLUS, ATU PLUS I KOMBI PLUS.Ponadto w książce podano schematy instalacji elektrycznej, momenty dokręcania ważniejszych połączeń, wykazy narzędzi specjalnych i materiałów eksploatacyjnych, dotyczące wszystkich odmian samochodów.

erloor | 2015-10-25
Aleksander | 2017-03-27