Sportowe Legendy Motoryzacji

Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
motoryzacja
Katarzyna

źródło okładki: https://www.google.pl/search?q=sportowe+legendy+mo...»

Katarzyna | 2016-09-18
Przeczytana: 18 września 2016

„…Budujemy samochody, których nikt nie potrzebuje,
ale każdy chce mieć…”
(Ferry Porsche)

Wszyscy mężczyźni kochają piękne samochody - ci duzi i ci mali ;-) Ulubione marki, wnętrza i historia powstawania określonego modelu, staje się pasją, ale i przydatną wiedzą.

Tym razem, książka nie jest pokaźnych rozmiarów. To modna kolorowanka, która jest doceniana, jak i krytykowana przez psychologów i terapeutów.

Niemal każdemu z nas zdarza się rysować kółka, zawijasy, czy różne geometryczne kształty podczas rozmów telefonicznych, wykładów na uczelni, lub szkoleń. Pamiętam takie pasjonujące wykłady ;-)

Bezwiedne szkicowanie ułatwia uporządkowywanie myśli, ale też zajmuje ręce, co okazuje się bardzo przydatne w przypadku osób, które są na nowej diecie lub rzucają palenie. Prawdopodobnie stąd, wziął się pomysł, na stworzenie książek adresowanych specjalnie do dorosłych ;-)

Według mnie, książka będzie idealnym prezentem również dla dziecka. Przeniesiemy się, w kolorowy świat...

Na półkach