Mam szczeniaka

9 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Pierwszy poradnik miłośnika psów. Książka Mam szczeniaka pokazuje, co zrobić, by nasz pupil wyrósł na miłego i posłusznego psa.

PolkaPati | 2015-07-03
Przeczytana: 01 lipca 2015

W książce jest bardzo dużo potrzebnych informacji o wychowaniu psiaka np. Ile kosztuje szczeniak z hodowli, jakiego wybrać gdzie kupić, jak sie przygotować na nowego domownika, jak wspomóc jego rozwój, jak nauczyć posłuszeństwa i czystości, czym i jak oraz jak często karmić młodego psiaka, jak dbać o niego.
I wiele innych pytań związanych ze szczeniaczkiem.
Książka jest ciekawie napisana zawarte w niej obrazki na każdej stronie przyciągają wzrok. I piękny piesio na okładce od razu mówi kup mnie...
Na stronach z ważnymi dla nas informacjami jest jeszcze na boku strony Ważne albo Pamiętajmy co też ułatwia przyswajanie wiedzy o szczeniaczkach.
Każdy rozdział ma małe podrozdziały które są ciekawe.
W książce również są informacje o wyprawce dla psa co potrzebujemy żeby wziąć pupila do domu.

Paola11112 | 2015-04-26
Ewa | 2013-10-22