Piękny stół w 10 minut

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Dzięki tej pełnej inspiracji książce w 10 minut udekorujemy swój stół w najlepszym stylu. Na każdej stronie zamieszczono kolorowe zdjęcia unikatowych, pełnych polotu i uroku drobiazgów wykonanych zgodnie z najmodniejszymi trendami. Instrukcje wykonania uzupełniono informacjami z dziedziny teorii koloru i wzornictwa oraz podstawową wiedzą na temat wzorów i faktur. A najważniejsze jest to, że te piękne domowe ozdoby można łatwo zrobić! zostały tak dobrane, by zadowolić najrozmaitsze gusta.